Jumat, 14 Maret 2014

Rośliny Melon ( Cucumis melo , L ) jest owoc rośliny z rodziny cucurbitae . Rośliny Melon przyniósł Columbus do

BUNDAPOKER.COM AGEN TEXAS POKER DAN DOMINO ONLINE INDONESIA TERPERCAYA

Ameryki pLahan Uprawy
Warunki wymagane w procesie uprawy melona w celu uzyskania maksymalnych wyników . Te rzeczy , między innymi ;
1 . Wybór miejsca , grunty
Powierzchnia terenu wymagane do uprawy melonów , czyli kraj, który ma wysokość w zakresie od 200 do 2000 m nad poziomem morza i temperatury 12-27 ° C. WymaganyZiem uprawnych stosować strukturalnie przekrzywiony i nie wieje. Jego celem jest dokonanie niezbędnych ustaleń nawadnianie gdy rosnące rośliny mogą być łatwo spełnione , aziemia nie jest w stanie błotnistych lub podmokłych warunkach .
Rośliny melon są unikalne w hodowli , ponieważ odmiany varietasi specyficzne , które mogą być hodowane zgodnie z wysokością miejscu. Otouprawa melonów według miejsca wysokościach :

    
Wysokość < 200 m nad poziomem morza , o temperaturze 27-25 ° C, czyli odmian : Słodki Oriental Musk Melon i melona
    
Wysokość 200-650 m npm , z temperaturami od 25 do 23,5 ° C i 26-24 ° C , czyli odmian: Jade , Golden Light , Silver Light , kantalupa ( Halest Najlepsza)
    
. Wysokość 650-1000 m npm , o temperaturze od 23,5 do 18 ° C i 72 0.4 do 19 ° C , czyli odmiany: Casaba Melon , Melon ( Jade rosy , Honey Dew )
    
Wysokość 1000-2000 m npm , o temperaturze od 18,7 do 12 ° C, czyli odmian : kantalupa i Melon Casaba .

Rośliny Melon w rzeczywistości może być uprawiany na ziemi lub w wysokiej temperaturze pomiędzy 30 ° C do 35 ° C , ale które muszą być traktowane w temperaturze wyższej sadzenia jest dobra do podlewania roślin melon wymaga dużo wody , gdy rośnie.
W momencie zaszczepienia glebę Odpowiednia temperatura wynosi około 26 ° C. jeśli warunki wyższej temperaturze , a następnie wpływa na wzrost pędów na nasiona melona . W czasie wzrostu , melon roślin wymaga temperatury między 35 ° C do 37 ° C, podczas gdy w tym czasie rośliny owocujące ,proces owocowych dojrzałych formowania owoców wymaga temperatury między 26 ° C w ciągu dnia i w nocy 16 ° C.
Wymagana wilgotność melo
Kursus SEO dan Internet Marketing Terbaik di Jakarta roślin w okresie wzrostu w zakresie od 70 do 80 %. Podczas gdy młode rośliny melon hodowano do dojrzałości wymaga maksymalnie 80 % wilgotności i minimum 60%.
Przyzbyt wysokiej wilgotności może zaprosić organizmy chorobotwórcze , takie jak grzyby lub grzyby , które mogą mieć wpływ na rośliny .
Akwakultura , Melon , jak sadzić , sadzenie
Bezpośrednie światło słoneczne jest bardzo ważne dla roślin melona , ponieważ może pomóc w procesie fotosyntezy roślin , rośliny melon przyniesie owoce , jeśli nasienie na tworzenie fazy owoców , intensywność światła słonecznego otrzymał wyższe . Wynika to z utworzeniem fazy roślin owocowych wytworzenia witaminy C w owocach przechowywane tak, żecukier zawarty w owocach również wzrosła.
Opady deszczu są korzystne dla wzrostu roślin melona , który jest , obszary z opadami w zakresie od 2,000 do 3,000 mm / rok , czyli o 166,66 do 250 mm / miesiąc .
Melon rośliny powinny być sadzone w szerszym rozstawie , gdy czas sadzenie odbywa się w porze deszczowej . Dokonywanie łóżka dla upraw stworzonych o szerokości około ± 120 cm i wysokości około 50 agregat gleby do 60 cm. odstęp ma zapewnić odpowiednią wilgotność dla roślin podczas uprawy .
Korzenie melon roślin tylko w stanie przeniknąć do gleby , jak głęboko , jak 15 do 20 cm i rozprzestrzeniają się w promieniu od 30 do 40 cm. W takich przypadkach jest to wystarczające do nawadniania woda musi być przeprowadzane w celu stosowne, niezbędną roślin.
2 . Warunki glebowe
Rośliny Melon mogą być uprawiane w otwartej przestrzeni z posadzonych na ziemi lub wykonanych za pomocą mediów łóżka przygotowane gleby w doniczkach , toreb polietylenowych lub określonego pojemnika . Idealne warunki glebowe stosowane do uprawy roślin jest bertektur gleba glina piaszczysta , luźne, dobrze odwodnione , płodna , i zawiera pH gleby pomiędzy 6,0 do 7,0 .
Grunty wykorzystywane do uprawy wykorzystania puli nie różni się od tej stosowanej ziemi w otwartym polu , alekonieczne jest odpowiednie dostosowanie w celu stworzył idealną kompozycję do uprawy melonów .
Według badań ekspertów w roślinach Indonezyjska,wykorzystanie średniej próchnicy gleby miesza się z bambusa pozostawia w stosunku 1 : 1 dodatkowo przyspiesza wzrost roślin melon . Podczas gdyśrednie gleby miesza się z mieszaniną humusu z liści bambusa oraz gnojowicy w stosunku 1 : 2 , mógłby naruszać warunków melon , aby osiągnąć maksymalną średnicę owoców . Inną opcją zaproponowany przez ekspertów gleby mieszanina roślinnych niezbędnych do uprawy melona , który jest mieszaniną gliny gleby z elementami , piasek, humus i gnojowicy w stosunku 1 : 1 : 1 : 1 .
, Które należy wziąć pod uwagę przy doborze mieszaniny musi być zapewnione, żemieszanina w stanie sterylnym . Mieszaninę sterylizację można wykonać pierwszą parze lub piecu o temperaturze około 100 ° C i czas 30 minut na parze . Mieszaninę sterylizacji może być także wykonane przez zmieszanie substancji lub memfumigasikan Basamid - G. Inną alternatywą jestwymiana mieszaniny nawozu dostarczenie nawóz organiczny Plus Super TW .
Przed sadzeniem glebę uprzedniej digemburkan , scarifyproces powinien odbywać się w porze suchej , tak abygleba łatwo zniszczone i bagat
Gudang303 Agen Bola Resmi Promo 100% SBOBET IBCBET Jelang Piala Dunia 2014elizowane . Proces odbywa się mencangkulnya spulchnić do głębokości ± 30 cm, a następnie odwrócenie gruntów, który został odwrócony w taki sposób , żedno jest na szczycie. To jest tak, że chwasty nie rosną i rozwijają DAPT .
Po odwróceniu , niechziemia za ziemię na 1 tydzień , tak oświetlony i terangin antenie . Jeśli jest to dość nowy ziemne wykonane łóżka , gdzie zostaną posadzone rośliny . Idealny rozmiar dla podniesione łóżko jest 5-7 m długości i 30-50 cm szerokości między rzędami do sadzenia roślin lub szerokości od 1 do 1,25 m podczas sadzenia dwa wiersze. Każdy podniósł łóżko z kopców gleby , o wysokości 30-50 cm.
B. Przygotowanie Sadzenie
Jeżeliziemia ma być używany kiedyś jako rodzaj ddan uprawy choroby Fusarium , toziemia nie powinna być używana , lubsadzenie innych roślin , które nie są podobne do ± 3-5 lat . Jeśli chcesz korzystać z tego rodzaju roślin , które mają być w drodze procesów chemicznych gruntów i ziemi mogą być ponownie wykorzystane .
Procesja można używać Basamid chemicznie G ,ziemia jest mokra i wilgotna mieszanka Basamid można zrobić , to mieszać , aż równomiernie mielone z Basamid i sięga głębokości 20-30 cm . mieszkanie po mieszane mokre do wilgotnej gleby na 7 dni , a następnie pokryć powierzchnię gleby z tworzyw sztucznych do 1 tygodnia , po to było zrobione pielenia powrotem równomiernie i Sirami aż wilgoć z czystą wodą .
Posadzenie gotową instalację chochoł następny lahkah 3-7 dni przed sadzonki sadzi , ściółka lub okrywowa może korzystać czarny plastikowy srebrny ( mierzwa PHP) . Stosowanie ściółki ma na wilgoć i temperatura gleby pozostaje stabilny , może również zapobiec wzrostowi chwastów .
Po zakończeniu instalacji, można to zrobić mierzwa producenci sadzenia narzędzia dziurkacza dla ściółka może menggunanakan ATA puszki żelaza są ogrzewane tak, żetworzywo sztuczne może być przebita o średnicy ± 10 cm .
Po sadzenia przygotowanym otworze , a następnie umieścić znacznik na łóżku . Marker lub rozwidlone wykorzystywane jako wsparcie upraw roślinnych lub wąsów roślinnych . Kołek obsadzone dodatkowo do otworu do sadzenia i przecinają się masing.ajir przecięcia tworzy trójkąt równoramienny z odległością ± 25 cm.
• Wybór nasionDoskonale sadzonki można uzyskać dib Alai krajobrazu lub producent z zapewnieniem dobrej jakości i wybierz odmian dostosować do warunków klimatycznych , w którychnasiona zostaną posadzone .
• nawozy organiczne i nieorganiczneNawozy potrzebne do zakładu melony różni się od każdej fazy . To musi być przygotowany do rodzajów nawozów , które będą potrzebne . Nawóz organiczny , który musi być przygotowany wśród innych rodzajów kompostu , Rozrzutnik obornika , plus super- TW, muhus , Gro -Mate i Stratos . W przypadku nawozów nieorganicznych można dobrać tak , mocznik, TSP , ZA, KCI , ZK , SP -36 , a niektóre rodzaje nawozów NPK , które zazwyczaj pozostawia płynny nawóz .Aby zwiększyć wzrost roślin można użyć jako , Rootone F, IBA , IAA , Atonik 6,5 L , Dekamon , itp. , podczas gdy dla substancji , które mogłyby wykorzystać takie grunty wymagane , dolomit, Zaegro -1, wapna hydratyzowanego , kalcyt i inne - drugiego.
• Rośliny leczniczeRośliny lecznicze wymagana, gdy doświadcza objawów chorobowych roślin i upraw, w celu wyeliminowania szkodników , które wpływają na wzrost roślin . Rośliny lecznicze muszą być przygotowane i wykorzystane , między innymi , środki owadobójcze , bakteriobójcze , grzybobójcze grzybów i nematocydy .
Melon C. Szkółki Roślin
Po określeniu odmiany nasion i roślin , które będą, następnie nasiona przed siewem hodowano w uprawowych dostępnych . Si
Hotel Murah Di Jakarta ew należy zrobić, aby uniknąć wzrostu roślin , takich jak zahamowanie wzrostu, aż donasion staje się martwa .
Zaszczepiających można zrobić za pomocą pojemnika z tworzywa sztucznego lub z tworzywa sztucznego worka lub też za pomocą własnego wysianie ziemi . Jeżeli chcesz korzystać z plastikową torbę , lub torby plastikowej tak wybieramy poli pomiaru 8 x 10 cm worek , po torebce dostępne to może być włączone średnio sadzenia , które zostały zmieszane ziemi składający się z ziemi , piasku i nawozów organicznych w stosunku 1 : 1: 1 dla każdego każdy typ .
Nasiona , które są gotowe do zanurzenia wcześniej wysterylizować szkodników i chorób wodą z pestycydów na 1-2 godziny , odcedzić , aż suchych ziaren . Przed sadzenia nasiona pozostawia się na miejscu i pokryta tkaniną sterylnych przez noc w temperaturze 25 ° C.
Po osiedleniu się na noc , a następniewejście nasion w każdej torebce o głębokości 5 cm, która znajduje się w poli worek nasion należy podlewać stale , yuitu na 06.00 rano i po południu o godzinie 16.00 , a nie szukać zbyt błotniste .
Po 10 do 14 dnizakład zacznie produkować liście, gdy rośnie liści oprysk liści nawóz mogą korzystać z , aby uniknąć szkodników liści lub chorób.Po 2- tygodniowe sadzonki lub sadzonki są gotowe do przeniesienia na ziemi do uprawy. Oddzielone dsengan dopasować otwory w ściółkę , które zostały przewidziane , głębokość otworu sadzenia około 10-15 cm. Po 5 dniach, można je podawać dunked nawozu mineralnego do otworu do sadzenia . Następny zrobić odpowiednie podlewanie roślin , które rosną jak melon .
jest14 wiek , zanim ostatecznie rozprzestrzenił się na wszystkich zakątków świata , w tym w Indonezji . Powszechne Melon rozmieszczenie roślin , spowodowane przez rośliny jest łatwo dostosować i może dobrze rosną w nizinnych i wysokiej . Rośliny Melon , który zaczął być uprawiany w Indonezji w 1980 roku jest najlepiej, gdy posadzone na wysokości 300-900 metrów nad poziomem morza .
Jeśliwysokość terenu > 900 metrów , rośliny melona nie może produkować optymalnie . Najlepsze gleby dla melonów to rodzaj gliny piaszczystej gleby bogate w materię organiczną o pH 5,8 do 7,2, i mieć dobry drenaż , mel
Kuliner Balikpapan on , ponieważ rośliny nie lubią gleby , która jest zbyt mokry . Tak więc , mimo że melony potrzebują dużo wody , ale woda musi pochodzić z nawadniania , woda deszczowa zamiast .
Jak sadzić Melon dobre i słuszne
Do uprawy melonów , po dobrym sposobem menamam Melon poniżej :1 . Przygotowanie i siew. wylęgarniaPrzed posadzone na ziemi, która została wypełniona plastik mieszany obornika ( 5: 1 ) , nasiona moczy się w wodzie przez 2-4 godziny . Posadzone nasiona w pozycji pionowej , a końcem głównego kandydata do dołu . Raz posadzone , przykryć popiołu łusek ryżu i mieszaniny gleby ( 2: 1 ) .W celuszybkiego kiełkowania nasion , tworząc ciepłą atmosferę w rozsiewnikach przedszkoli poprzez pokrycie powierzchni przy użyciu wilgotnej jutowym worku . Jeżeli materiał sadzonka sadzonki pojawiły się na dzień 3 lub -4 , worki z juty może zostać natychmiast otwarte .
Nasiona będą mogły rosnąć w jego masywnej kandydata nasion melona i zdrowe , gdy prawidłowo prowadzonych , jak : przez podlewania nasion codziennie robi przerzedzenie 3 dni przed sadzeniem sadzonki przeniesiono do ziemi i zapewniają nawóz . W wieku 7-9 dni wzrostu wegetatywnego , po wdrożeniu rozpylania nawóz dolistny w wysokiej koncentracji azotu 1 - 1,5 g / litr wody.
Jeśli nasiona już 4-5 liści lub starych 10-12 dni , nasiona melona może być przeniesiony do ziemi już obsadzone . Można to zrobić poprzez drapanie plastikową torbę za pomocą noża , tak aby nie uszkodzić korzeni i posadzeniu rozsady agregat wraz persemaiannya na powierzchni gleby do sadzenia .
b . Przygotowanie podłożyPrzed sadzeniem , jak wspomniano powyżej, w przypadkumediów rośnie przed menggenangkan wody na ziemi w czasie nocy i następnie orki na głębokość 30 cm. Po porwaniu , aby łóżka -sofy obsadzone Wymiary: Szerokość ( 100-110 cm) , wysokość ( 30-50 cm) , a maksymalna długość ( 12-15 m ) . Co do pomiaru szerokości 55-65 cm wody rowu / kanału . Raz , że łóżka są wykonane , rozłożone nawozu zmieszane z nawozów chemicznych ( mocznik, SP - 36 , KCl ) i miesza się równomiernie .
2 . Konserwacja i pielęgnacjaAby utrzymać rośliny mająnastępujące :- Wykonać szwy 2 tygodnie po posadzeniu w godzinach popołudniowych . Aby korzeni sadzonek może być dołączony do nowej haftem , przemyć wodą. Odchwaszczania w dołki między dwa złoża odbywa się czyszczenie chwastów powodujących roślin w środowisku wilgotnym . Jeśli nie wykonuje usuwaniu rośliny będą podatne na choroby, ponieważ chwasty mogą służyć jako gospodarza szkodników i nicieni .
- Nawożenie odbywa się trzy razy , że w 20 dni po posadzeniu , 40 dni po posadzeniu lub przed owoców przerzedzenie , a 60 dni po posadzeniu. Dawka nawozu na hektar gruntów jest : Do podstawowego nawozu = 440 kg mocznika , SP - 26 : 120 kg , KCI : 440 kg, a obornik : 10 ton . Dla nawozów uzupełniających I: Mocznik : 330 kg, SP - 36 : 220 kg, i KCl : 160 kg. Na drugim nawozów uzupełniających: mocznik: 220 kg , SP - 36 : 550 kg, a KCI : 160 kg . Co do nawozów uzupełniających III : mocznik: 440 kg .

Mall di JakartaJak sadzić Melon dobre i słuszne
- Podlewanie
Wzrostu , melon upraw jak suche powietrze , ale w wilgotnych warunkach glebowych . Do tego należy zrobić podlewania w godzinach popołudniowych lub wieczornych . Podlewania roślin praktycznie zrobione od niemowlęctwa , ażroślina jest gotowa do zbioru. Podczas podlewania , należy woda nie zwilża się liści i owoców, w celu zapobiegania wybuchowi choroby, a zwłaszcza pleśń.
W czasie kwitnienia i owocowania , zmniejszenie częstotliwości podlewania , ale utrzymanie kanalizacji / kanalizacji nie jest suchy . Podlewanie przestał zupełnie nowy zbliżając lub zbieranie owoców około 2 tygodnie przed zbiorami .
- Tworzenie znacznikaPonieważ rośliny mają melon znaczną liczbę oddziałów , tj. między 15-20 , to powinno być udziały lub kij bambusa listwy nawet 50 cm, do stosowania jako wąsów propagacji .
- PrzycinanieGdy rośliny mają 7-8 liści , przycinanie na nie pąki , które rosną w pachowej pierwszego do piątego . Fryzjer wyrosły również po segmencie 8th , pozostawiając 2 liście . Czy kiedyprune pędy łodyga osiągnęła główny segment 20-25 . Odpowiedni czas na przycinanie jest , gdypowietrze jest czyste i suche.
- Wybór dobrej jakości owocówMelon owoców produkowane przez rośliny , z których nie wszystkie są w lewo, aby urosnąć i zbierane . Tylko 3-4 kandydatów owoców w każdym zakładzie , który rośnie na gałęziach do 10-17 mogą nadal rosnąć , podczas gdypozostałe są odrzucane . Kiedyowoc jestwielkości kurzych jaj kandydata , dwóch kandydatów do wyboru najlepszego owocu , który jest okrągły lekko owalne , natomiastpozostałe są odrzucane .

 Bintaro Xchange Mall  - Utrzymanie szkodnikaAby uniknąć owocowe szkodniki latać, owinąć owoc kandydatów stosując przezroczystą plastikową torbę . Krawat oddziałów z owoców za pomocą znacznika na liny rafia, gdyowoc jestkandydatem do piłki tenisowej .
Jak sadzić Melon dobre i słuszne
3 . Żniwa żniwa i postuZbioru jest wtedy, gdyowoce są dojrzałe . Charakterystyka dojrzałych owoców : jej skórę zmienił barwę żółtawą , warstwę separatora jest utworzony z pierścienia lub owoców łodygi wokół łodygi i płatki zaczynają żółkną i lekko miękkie , kiedy naciśnięty i zaczął zapach aromatu. Owoce mogą być zbierane melony rozpoczęto od wieku 3 miesięcy , lub w zależności od gatunku.
Jak melon zbiorów odbywa się przez przecięcie łodygi owoców ostrym nożem , pozostawiając co najmniej 2 cm łodygi do przedłużenia okresu przechowywania owoców . Zbioru można zrobić w etapach , z których pierwszy pick owoców naprawdę było gotowe do zbioru .Owoce melona , które zostały pobrane , a następnie zbiera się w suchym, chłodnym i danej ściółki , do dalszego sortowania ( klasyfikacji ) . Jeśli będzie transportowany do miejsca i na krótkie odległości , umieścić okno na piedestale i owoców , aby zmniejszyć obrażenia od uderzenia.
Tagi : Jak uprawiać melony, upra
Batikpoker.com Judi Poker Online Uang Asli Indonesia wy melon , melon , sadzenia sposób rosną melony , uprawa melona sposób , jak poprawnie zasadzić melony, melony Nanam sposób , kultywowanie prawdziwy melon , melon , sadzenie sadzenie melony

0 komentar:

Posting Komentar